Tauron Liga: Koronawirus w Pałacu Bydgoszcz

Siatkówka
Tauron Liga: Koronawirus w Pałacu Bydgoszcz
fot. Cyfrasport
Występujący w ekstraklasie siatkarek zespół Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz poinformował w poniedziałek o 13 pozytywnych wynikach testów na obecność koronawirusa w klubie.

Występujący w ekstraklasie siatkarek zespół Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz poinformował w poniedziałek o 13 pozytywnych wynikach testów na obecność koronawirusa w klubie. Tym samym drużyna i sztab szkoleniowy poddali się kwarantannie.

„Klub Sportowy Pałac Bydgoszcz S.A. informuje, że w związku z 13 pozytywnymi wynikami testów na obecność wirusa SARS-COV-2 w zespole Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz, zajęcia treningowe zostały zawieszone, a zawodniczki oraz sztab szkoleniowy poddali się kwarantannie. Klub w oczekiwaniu na dalsze wytyczne, pozostaje w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi oraz Polską Ligą Siatkówki” – napisano w komunikacie.

 

Zobacz także: TAURON Liga: Siatkarski nokaut w Łodzi

 

Poinformowano jednocześnie, że zarówno zawodniczki, jak i członkowie sztabu szkoleniowego czują się dobrze.

 

Pałac rozegrał dotychczas sześć spotkań, notując dwie wygrane i cztery porażki. Mając na koncie osiem punktów zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli. Bydgoszczanki w najbliższym czasie miały rozegrać spotkania z #Volley Wrocław (7 listopada) oraz na własnym boisku z Grot Budowlanymi Łódź (14 listopada).

KN, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie