Gala Mistrzów Sportu: Iga Świątek żałuje, że nie ma zdjęcia z Beatą Kozidrak

Inne
Gala Mistrzów Sportu: Iga Świątek żałuje, że nie ma zdjęcia z Beatą Kozidrak
fot. Polsat Sport
Iga Świątek żałuje, że nie ma zdjęcia z Beatą Kozidrak.

Iga Świątek zajęła drugie miejsce podczas 86. Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca Roku 2020. Po Gali Mistrzów Sportu najlepsza polska tenisistka przyznała, że żałuje, że nie zarobiła sobie zdjęcia z Beatą Kozidrak, która występowała tego dnia na scenie.

W niedzielę, dzień po gali, Świątek na łamach swoich mediów społecznościowych podziękowała wszystkim za głosy. Przypomnijmy - nastoletnia tenisistka zajęła drugie miejsce, ustępując tylko Robertowi Lewandowskiemu.

 

"Wczoraj miałam wieczór pełen emocji i przyznam, że w pewnym momencie stresowałam się bardziej niż przed finałem Szlema. Nie ze względu na mój wynik, ale na przemówienie, więc mam nadzieję, że poszło dobrze haha. Chciałabym jeszcze raz Wam podziękować za oddane głosy, bo gdybyście Wy - kibice nie odebrali mojego wyniku tak intensywnie i pozytywnie, nie wiem czy znalazłabym się na Gali Mistrzów Sportu. Ta statuetka wiele dla mnie znaczy, bo pokazuje, że jesteście że mną, doceniacie i kibicujecie, a to dla mnie ogromna motywacja" - napisała.

 

ZOBACZ TAKŻE: Piękne słowa Kamila Stocha o żonie podczas Gali Mistrzów Sportu. Nazwał ją... aniołem (WIDEO)

 

Tenisistka z Raszyna przyznała, że żałuje, że nie miała okazji zrobienia sobie zdjęcia z Kozidrak.

"Jedyne, czego żałuję z wczorajszego wieczoru to tego, że nie mam zdjęcia z Beatą Kozidrak" - napisała na swoim twitterowym koncie Świątek. 

 


Kozidrak, wraz z Grzegorzem Hyżym, występowała podczas Gali Mistrzów Sportu, wykonując swoje największe hity. 

 

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie