Rafael Toloi: Nie zgadzam się z czerwoną kartką

Piłka nożna
Rafael Toloi: Nie zgadzam się z czerwoną kartką
fot. PAP
Atalanta przegrała z Realem Madryt 0:1.

- Walczyliśmy do samego końca, ale grać z Realem nigdy nie jest łatwo, zwłaszcza w osłabieniu. Dla mnie to nie była czerwona kartka, ponieważ zawodnik Realu nie był na wprost bramki, a dodatkowo wokół niego byli inni zawodnicy naszego zespołu - powiedział piłkarz Atalanty Rafael Toloi.

Spotkał was wielki pech w końcówce tego meczu. Stracony gol dopiero na finiszu. Graliście świetnie w 10.

 

Rafael Toloi: To prawda. Walczyliśmy do samego końca, ale grać z Realem nigdy nie jest łatwo, zwłaszcza w osłabieniu. Według mnie to nie była czerwona kartka, ponieważ zawodnik Realu nie był na wprost bramki, a dodatkowo wokół niego byli inni zawodnicy naszego zespołu. To utrudniło nam zadanie. Zagraliśmy bardzo dobrze, zwłaszcza w obronie. W drugiej połowie zdaliśmy sobie sprawę, że możemy grać na równi z Realem.

 

Zobacz także: Liga Mistrzów: NieREALne szanse Atalanty na awans? Triumf Królewskich w Bergamo

 

Co trzeba zrobić, żeby awansować?

 

Cóż, trzeba wygrać mecz. Dzisiaj, mimo że graliśmy jednego mniej, potrafiliśmy stworzyć sobie kilka okazji. Udawało nam się unikać ich pressingu i znajdować przestrzeń do gry. Wychodziło to nam całkiem fajnie i będziemy próbowali zrobić to samo w Madrycie.

 

Rozmowa w załączonym materiale wideo.

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2020/2021 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze