Damian Schulz blisko VERVY Warszawa ORLEN Paliwa!

Siatkówka
Damian Schulz blisko VERVY Warszawa ORLEN Paliwa!
Fot. PAP
Damian Schulz blisko VERVY Warszawa ORLEN Paliwa.

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa planuje spore wzmocnienie. Jak wynika z naszych informacji stołeczna drużyna prowadzi zaawansowane rozmowy z mistrzem świata z 2018 roku - Damianem Schulzem. 31-letni atakujący broni aktualnie barw Indykpolu AZS Olsztyn.

VERVA zbroi się przed następnym sezonem! Warszawska drużyna prowadzi zaawansowane rozmowy z Damianem Schulzem. Mierzący 208 centymetrów atakujący ma dołączyć do stołecznego zespołu i walczyć o najwyższe cele w przyszłym sezonie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Mark Lebedew pierwszym trenerem eWinner Gwardii Wrocław


Aktualnie Schulz reprezentuje Indykpol AZS Olsztyn. Wcześniej występował w takich klubach jak Asseco Resovia Rzeszów, Trefl Gdańsk czy KPS Siedlce. W trakcie kariery dwa razy zdobył Puchar Polski. Jego największym sukcesem jest tytuł mistrza świata zdobyty z reprezentacją Polski w 2018 roku.

 

Damian Schulz może być kolejnym mistrzem świata w stołecznej ekipie. W składzie VERVY Warszawa ORLEN Paliwa występują już Andrzej Wrona, Piotr Nowakowski, Damian Wojtaszek, Artur Szalpuk i Bartosz Kwolek.


ZOBACZ TAKŻE: Andrzej Kowal pozostanie trenerem MKS Ślepsk Malow Suwałki


Wiele transferów stołecznego klubu zależy jednak od zapowiadanej zmiany struktury właścicielskiej. Chęć przejęcia VERVY Warszawa zgłosili Michał Kubiak i Wilfredo Leon, którzy według doniesień "Pulsu Biznesu" doszli do porozumienia z aktualnym właścicielem Bertrandem Jasińskim. Jeśli nie pojawią się żadne niespodziewane okoliczności transakcja powinna dojść do skutku w najbliższym czasie.


VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zajmuje aktualnie piąte miejsce w PlusLidze i jest pewna miejsca w nadchodzącej fazie play-off.

 

Piotr Iwańczyk, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie