EBL: MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Koszykówka
EBL: MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport
Kto lepiej wykorzystał przerwę w rozgrywkach EBL?

MKS Dąbrowa Górnicza zagra z Arged BMSlam Stalą Ostrów Wlkp. w meczu 26. kolejki Energa Basket Ligi. Zespół trenera Alessandro Magro miał bardzo dużo czasu na przygotowania. Nie tylko do tego meczu, ale także do kluczowej końcówki sezonu. Arged BMSlam Stal odpadła w półfinale Suzuki Pucharu Polski, więc również mogła pracować nad formą. Transmisja meczu MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. w Polsacie Sport Extra od godziny 17:30.

Stal przystąpi do tego spotkania wzmocniona. Do zespołu dołączyli niedawno Maciej Kucharek i Denzel Andersson.

 

W MKS kluczowymi zawodnikami są obwodowi, a przede wszystkim powoływany do szerokiego składu kadry Andrzej Mazurczak oraz niezwykle wszechstronny Lee Moore. Sporo pracy będzie czekało więc zarówno na Taureana Greena, ale także na Jamesa Florence’a czy Treya Kella, którzy świetnie czują się w grze ofensywnej. Nie można również zapominać o starciach Elijaha Wilsona z Chrisem Smithem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wyrównany mecz dla Legii

 

Przed przerwą w bardzo dobrej formie był Jarosław Mokros, więc ciekawe jak teraz zagra przeciwko Michałowi Nowakowskiemu. Bardzo atletycznym graczem jest Malcolm Rhett, powstrzymanie go może być wyzwaniem dla Marka Ogdena. Jak tym razem zaprezentuje się doświadczony Josip Sobin?

 

Transmisja meczu MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. w Polsacie Sport Extra od godziny 17:30.

PLK, WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze