Liga Mistrzów: Real Madryt - Atalanta Bergamo. Skrót meczu (WIDEO)

Skrót meczu Ligi Mistrzów Skrót meczu Real Madryt - Atalanta Bergamo.

W rywalizacji Realu Madryt i Atalanty Bergamo nie było niespodzianki. W rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów "Królewscy" wygrali 3:1, przypieczętowując awans do kolejnej fazy rozgrywek. Zobaczcie skrót meczu Real Madryt - Atalanta Bergamo.

W barwach "Królewskich" 70. bramkę w Champions League strzelił Karim Benzema. Francuski napastnik goni w tym zestawieniu m.in. Roberta Lewandowskiego, który tych trafień ma 72. We wtorek zdobył gola w 34. minucie po podaniu Luki Modrica.

I ten wynik (1:0) utrzymał się do 60. minuty. To właśnie na pół godziny przed końcem spotkania rzut karny wykorzystał Sergio Ramos. A w 85. minucie podwyższył Marco Asensio. Jedynego gola dla rywali zdobył w 83. minucie Luis Muriel.

Najbardziej utytułowany zespół rywalizacji o Puchar Europy - 13 triumfów - pierwsze spotkanie wygrał 1:0 i teraz po raz pierwszy od 2018 roku zagra w ćwierćfinale. W poprzednich dwóch edycjach odpadał na tym etapie z Ajaksem Amsterdam (2019) i Manchesterem City (2020).

Real Madryt - Atalanta Bergamo 3:1 (1:0)
Bramki: Benzema 34, Ramos 59 (k), Asensio 85 - Muriel 83

Real Madryt: Thibaut Courtois - Nacho, Sergio Ramos (64. Eder Militao), Raphael Varane, Ferland Mendy - Federico Valverde (82. Marco Asensio), Toni Kroos, Luka Modrić - Lucas Vazquez, Karim Benzema, Vinicius Junior (69. Rodrygo)

Atalanta Bergamo: Marco Sportiello - Rafael Toloi (61. Jose Luis Palomino), Cristian Romero, Berat Djimsiti - Joakim Maehle, Marten de Roon, Matteo Pessina (84. Mattia Caldara), Robin Gosens (57. Josip Ilicić) - Rusłan Malinowski, Mario Pasalić (46. Duvan Zapata) - Luis Muriel (84. Aleksiej Miranczuk)

Pierwszy mecz: 1:0. Awans: Real Madryt.

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2020/2021 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.