Niemiecki dziennikarz wie, gdzie zagra Robert Lewandowski! "W Bayernie osiągnął już bardzo wiele"

Piłka nożna
Niemiecki dziennikarz wie, gdzie zagra Robert Lewandowski! "W Bayernie osiągnął już bardzo wiele"
fot. PAP
Czy Robert Lewandowski zostanie w Monachium?

Znany niemiecki dziennikarz Christian Falk wypowiedział się na temat przyszłości Roberta Lewandowskiego! Według jego doniesień kapitan reprezentacji Polski nie tylko zostanie w Bayernie Monachium, ale przedłuży kontrakt, który wygasa w 2023 roku.

Falk wypowiedział się na łamach polskiego portalu o Bayernie Monachium. Zdementował plotki sugerujące, że Lewandowski odejdzie po tym sezonie z Bawarii.

 

- Robert myśli o swojej przyszłości, ponieważ w Bayernie osiągnął już bardzo dużo. Jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie, wywalczył kolejne mistrzostwo. Mogę zapewnić, że nie ma szans, żeby Bayern sprzedał Lewandowskiego w tym lub w następnym roku. W 2022 roku będą toczyły się negocjacje, aby przedłużyć umowę. Wszelakie doniesienia medialne o transferze Roberta to plotki tworzone przez agenta Lewandowskiego, Pini Zahaviago, który tym samym sonduje rynek - przyznał otwarcie Falk.

 

Zobacz także: Erling Haaland w jednej drużynie z Robertem Lewandowskim? Oliver Kahn zabrał głos

 

Niemiecki żurnalista wypowiedział się na temat doniesień o transferze Earlina Haalanda do Monachium. - Nie ma takiego tematu. Lewandowskiemu nie podoba się pomysł sprowadzenia Norwega. W Niemczech takie plotki pojawiają się non stop, ale mogę powiedzieć, że tak nie będzie - skwitował Falk.

 

Lewandowski jest piłkarzem Bayernu od 2014 roku. Rozegrał 326 meczów i strzelił 289 goli.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze