Magdalena Stysiak "poszła jak dzik w żołędzie"! Polka wpadła za bandę w ostatniej akcji spotkania (WIDEO)

Siatkówka
Magdalena Stysiak "poszła jak dzik w żołędzie"! Polka wpadła za bandę w ostatniej akcji spotkania (WIDEO)
Fot. PAP
Magdalena Stysiak

Magdalena Stysiak mocno walczyła o utrzymanie piłki w górze podczas ostatniej akcji meczu Polska - Brazylia. Reprezentantka kraju nie zawahała się i efektownie przeskoczyła bandę reklamową próbując utrzymać Biało-Czerwone w grze. Zobacz wideo z udziałem polskiej zawodniczki.

Trudno doszukiwać się pozytywów w grze reprezentacji Polski siatkarek podczas sobotniego meczu Ligi Narodów z Brazylią (0:3), ale jedna akcja szczególnie mogła rozśmieszyć nie tylko kibiców przed telewizorami, ale także same siatkarki.


ZOBACZ TAKŻE: Dzik znów poszedł w żołędzie! Najlepsza akcja Pucharu Świata (WIDEO)


Mowa o ostatniej akcji spotkania. Przy stanie 24:23 serwis Brazylijek prosto w trybuny przyjęła Martyna Czyrniańska. Większość zawodniczek odpuściła pogoń za lecącą za bandy piłką, ale nie Magdalena Stysiak. Polska siatkarka pomknęła za nią bohatersko przeskakując ponad bandę reklamową. Niestety nie udało się utrzymać piłki w grze i to Brazylia ostatecznie cieszyła się zwycięstwem.


Stysiak nawiązała tym samym do innej, znanej akcji, w której z kolei do samego końca za piłką biegł Michał Kubiak. Podczas meczu z Serbią w Pucharze Świata 2011 polski przyjmujący staranował stolik sędziowski i podbił piłkę. – Michał poszedł jak dzik w żołędzie – powiedział wówczas Krzysztof Ignaczak nadając swojemu koledze nowy pseudonim.

Ostatnia akcja meczu Polska - Brazylia i efektowna akcja Magdaleny Stysiak

 

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie