Tokio 2020. Siatkówka: Brazylia - Argentyna. Relacja i wynik na żywo

Na zakończenie drugiego dnia męskiej rywalizacji Brazylia zmierzy się z Argentyną. Obrońcy tytułu mają już na koncie trzy punkty po triumfie nad Tunezją, natomiast Argentyna przegrała premierowy mecz z Rosyjskim Komitetem Olimpijskim. Relacja i wynik na żywo meczu Brazylia - Argentyna na Polsatsport.pl.

W drodze po mistrzostwo olimpijskie w 2016 roku Brazylia pokonał Argentynę 3:1. Tamten mecz odbył się na etapie ćwierćfinału. Teraz los połączył obie reprezentacje z Ameryki Południowej już w fazie grupowej.

"Canarinhos" zaczęli turniej w Tokio od pewnego zwycięstwa 3:0 z Tunezją. Z kolei Argentyna przegrała z Rosyjskim Komitetem Olimpijskim 1:3. W pierwszym secie podopieczni Rodolfo Marcelo Mendeza sprawili niespodziankę, wygrywając do 21. Kolejne partie padły już łupem rywali. Najlepiej punktującym zawodnikiem z Ameryki Południowej był Bruno Lima.

Na inaugurację Ligi Narodów 2021 Brazylia nie dała żadnych szans osłabionej wówczas Argentynie. Teraz ponownie to "Canarinhos" będą faworytami. Czy zawodnicy Renana Dal Zotto wywiążą się z tego zadania?

Relacja i wynik na żywo meczu Brazylia - Argentyna od godz. 14:45 na Polsatsport.pl.