Tokio 2020. Siatkówka kobiet: Korea Południowa - Kenia. Relacja i wynik na żywo

W ostatnim wtorkowym meczu w rywalizacji siatkarek na igrzyskach w Tokio reprezentacja Korei Południowej zmierzy się z Kenią. Oba zespoły przegrały na inaugurację i poszukają przełamania. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Koreanki w pierwszej serii gier przegrały z Brazylijkami 0:3. W pierwszym secie Azjatki zdobyły zaledwie 10 punktów. W dalszej fazie rywalizacji było już znacznie lepiej, o czym świadczą 22 punkty zdobyte w drugiej partii i 19 "oczek" w trzeciej odsłonie.

Niewykluczone, że w starciu z Kenią ekipa Korei wejdzie w skórę Brazylii i będzie dominować na podobnym poziomie. Kenijki to siatkarski kopciuszek, który ma już za sobą konfrontację z jednym azjatyckim zespołem na tych igrzyskach. Zespół z Afryki grał bowiem z Japonkami i przegrał 0:3.

Ostatni raz obie reprezentacje zagrały ze sobą 27 września 2019 roku. Wówczas w ramach Pucharu Świata Koreanki wygrały bez straty seta.

Relacja i wynik na żywo meczu Korea Południowa - Kenia od godz. 14:45 na Polsatsport.pl.