Studio Tokio w środę - 28.07

Inne
Studio Tokio w środę - 28.07
fot. Polsat Sport
Transmisja Studia Tokio od godziny 20 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W środę po raz kolejny podsumujemy zmagania reprezentantów Polski na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą Adam Kszczot, Magdalena Fularczyk, Renata Mauer oraz Andrzej Person. Głównym tematem będzie oczywiście pierwszy medal dla Polski, który wywalczyły nasze wioślarki. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

28 lipca to dzień pod znakiem wioślarstwa, siatkówki oraz tenisa. Polscy wioślarze zakończyli noc z wtorku na środę z jednym medalem. Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak i Katarzyna Zillmann wywalczyły srebrny krążek w olimpijskim finale wioślarskich czwórek podwójnych. Zwyciężyły Chinki, a trzecie miejsce zajęły Australijki. To pierwszy medal dla Polski w Tokio.

 

Również w środę reprezentacja Polski siatkarzy mierzyła się z Wenezuelą. Biało-Czerwoni wygrali 3:1, ale w zaskakujący sposób przegrali trzecią partię meczu, w którym Vital Heynen dał szansę zmiennikom.

 

Polscy kibice tenisa śledzili z kolei pierwszy mecz w mikście Igi Świątek i Łukasza Kubota. Nasi tenisiści pewnie ograli w dwóch setach francuską parę Ferro/Herbert, która w ostatniej chwili wskoczyła do drabinki w miejsce Hiszpanów. Świątek i Kubot już w czwartek powalczą w ćwierćfinale miksta.

ZOBACZ TAKŻE: Hubert Hurkacz zabrał głos po porażce na IO w Tokio

Szósty dzień Igrzysk podsumuje Paulina Chylewska wraz z ekspertami. W studiu pojawią się Adam Kszczot, Magdalena Fularczyk, Renata Mauer i Andrzej Person. Gościem specjalnym rozmowy Aleksandry Szutenberg będzie Maciej Dowbor.

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie