Tokio 2020. Siatkówka. Serbia – Kenia. Relacja i wynik na żywo

W spotkaniu trzeciej kolejki turnieju olimpijskiego siatkarek Serbia zmierzy się z Kenią. Faworytkami tego starcia będą Serbki – aktualne mistrzynie świata (2018) i Europy (2019). Relacja na żywo z meczu Serbia – Kenia na Polsatsport.pl.

W dotychczasowych meczach grupy A turnieju siatkarek igrzysk Tokio 2020 Serbki pokonały reprezentację Dominikany (3:0) i Japonię (3:0). W odmiennych nastrojach są Kenijki, które uległy gospodyniom (0:3) oraz Korei Południowej (0:3). Awans wywalczą cztery najlepsze zespoły z grupy.

W ostatnich spotkaniach obu drużyn Serbia wygrywała w trzech setach. Dwa ostatnie rozegrano w Japonii w ramach Pucharu Świata 2019 i rok wcześniej, w pierwszej fazie grupowej mistrzostw świata. Porażka w meczu MŚ była dla ekipy z Afryki szczególnie bolesna – da ostatnie sety kończyły się wynikami 9:25 i 8:25. Czy na igrzyskach w Tokio Kenijki sprawią wyżej notowanym rywalkom więcej kłopotów?

Relacja na żywo z meczu Serbia – Kenia w czwartek 29 lipca od godziny 07.20 na Polsatsport.pl.

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio. A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.