Tokio 2020. Siatkówka kobiet: USA - Rosja. Relacja i wynik na żywo

Inne

W czwartym meczu fazy grupowej igrzysk olimpijskich zmierzą się siatkarki Stanów Zjednoczonych i Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego. Amerykanki będą starały się utrzymać zwycięską passę. Relacja i wynik na żywo z meczu USA - RKO na Polsatsport.pl.

Rosyjski zespół (grający pod flagą Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego) na start turnieju olimpijskiego przegrał z Włochami 0:3. W następnej kolejce było już lepiej i Rosjanki pokonały Argentynę 3:0. W trzecim meczu, pomimo tego, że Chinki wygrywały 2:1, to Sborna doprowadziła do wyrównania i ostatecznie zwyciężyła po tie-breaku 3:2.

 

Zobacz także: Chinki w bardzo trudnej sytuacji

 

Reprezentantki Stanów Zjednoczonych po trzech spotkaniach w dalszym ciągu ma komplet zwycięstw. W pierwszym i drugim meczu szybko pokonały reprezentacje Argentyny oraz Chi,n wygrywając 3:0 w obu starciach. W ostatniej kolejce Amerykanki po pięciosetowym boju wygrały z Turczynkami 3:2.

 

Obie drużyny ostatni raz grały ze sobą ponad miesiąc temu w ramach rozgrywanej Ligi Narodów. Wówczas lepszy okazał się zespół USA, pokonując Rosję 3:1.

 

Relacja na żywo z meczu USA - Rosja na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 4:05.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

R.S, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie