Aleksiej Spiridonow znowu dał o sobie znać. Wulgarny komentarz po meczu Polaków

Inne
Aleksiej Spiridonow znowu dał o sobie znać. Wulgarny komentarz po meczu Polaków
fot. PAP
Aleksiej Spiridonow

Reprezentacja Polski siatkarzy wygrała w ostatnim meczu grupowym na igrzyskach olimpijskich w Tokio z Kanadą 3:0 i tym samym zapewniła sobie awans do ćwierćfinału z pierwszej lokaty. Komentarza do zwycięstwa Biało-Czerwonych nie odmówił sobie były zawodnik reprezentacji Rosji, Aleksiej Spiridonow.

Spiridonow w wulgarny sposób odniósł się do wpisu Jerzego Mielewskiego, który umieścił post na Instagramie. - Grupa wygrana! Polska - Kanada 3:0 - napisał dziennikarz Polsatu Sport.

 

Zobacz także: Tokio 2020: Pary ćwierćfinałowe turnieju siatkarzy

 

Chwilę później rosyjski zawodnik pokusił się o wulgarny komentarz. "Kur**" - napisał bez ogródek, czym sfrustrował innych użytkowników Instagrama.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jerzy Mielewski (@jerzy_mielewski)

 

Spiridonow od wielu lat lubi prowokować polskich kibiców, obrażając nie tylko naszą reprezentację oraz kluby, ale również kraj.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio. 

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie