Tokio 2020: Tomasz Swędrowski wytypował skład reprezentacji Polski na mecz z Francją

Inne
Tokio 2020: Tomasz Swędrowski wytypował skład reprezentacji Polski na mecz z Francją
fot. PAP
Polscy siatkarze w ćwierćfinale zagrają z reprezentacją Francji

Tomasz Swędrowski był gościem Studio Tokio i wypowiedział się na temat wtorkowego meczu ćwierćfinałowego Polska - Francja. Nasz komentator pokusił się o wytypowaniu składu Biało-Czerwonych.

Komentator Polsatu Sport ocenił formę polskich siatkarzy przed ważnym meczem ćwierćfinałowym Polska - Francja.

 

Zobacz także: Michał Ruciak o meczu Polska - Francja. Wskazał, co będzie sprzyjać rywalom

 

- Sprawdzeniem jak się czuję nasza drużyna, było spotkanie z Kanadą. Oni wyszli tak naładowani i było widać maksymalną koncentrację. Zostało to przygotowane pod ćwierćfinał, żeby pokazać sobie, co potrafią. To był ostateczny sprawdzian. Zagrali na wszystkich pozycjach bardzo dobrze, a moim zdaniem jest jeszcze 10-11 procent możliwości naszych siatkarzy. Jeśli tak została przygotowana forma przez trenera przed ćwierćfinałem to czapki z głów - powiedział Swędrowski.

 

Dodał także jak będzie wyglądał wyjściowy skład i jakich ewentualnych zmian dokona Vital Heynen.

 

- Podejrzewam, że wyjdą z Michałem Kubiakiem. Rozegrał dwa pełne spotkania. Widać oczywiście po nim, że potrzebuje grania, ale wiemy jaką stanowi siłę mentalną dla drużyny, nawet jeśli potrzebuję czasu, aby dojść do pełni formy. Myślę, że ten skład z Kanady zostanie utrzymany, ewentualne zmiany będą przeprowadzone w zależności od tego, co się będzie działo na boisku - dodał Swędrowski.

 

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

R.S, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie