Fortuna 1 Liga: GKS Katowice i Podbeskidzie Bielsko-Biała wciąż bez zwycięstwa

Fortuna 1 Liga: GKS Katowice i Podbeskidzie Bielsko-Biała wciąż bez zwycięstwa.

GKS Katowice podzielił się punktami z Podbeskidziem Bielsko-Biała w ostatnim z sobotnich meczów Fortuna 1 Ligi. Gospodarze uratowali punkt w doliczonym czasie gry.

Kibice śledzący to spotkanie w pierwszej połowie zobaczyli trzy gole. Po 20 minutach goście prowadzili już 2:0 - wynik otworzył Kacper Gach, a drugie trafienie dołożył kapitan Kamil Biliński. Odpowiedział im Adrian Błąd bramką w 33. minucie. Gospodarze dążyli do wyrównania i dopięli swego dopiero w doliczonym czasie gry. Rezultat na 2:2 ustalił Arkadiusz Woźniak.

Zarówno GKS, jak i Podbeskidzie wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w sezonie 2021/2022. "Górale" we wcześniejszych spotkaniach zremisowali z Górnikiem Polkowice i przegrali z Odrą Opole. GKS po powrocie na zaplecze ekstraklasy w pierwszej kolejce podzielił się punktami z Resovią Rzeszów, a następnie przegrał 0:1 z Miedzią Legnica.

GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:2)
Bramki: Błąd 33, Woźniak 90 - Gach 12, Biliński 20

W pozostałych sobotnich meczach Fortuna 1 Ligi wygrały Korona Kielce i Arka Gdynia. Korona ograła 2:1 GKS Jastrzębie, a Arka wygrała na wyjeździe 1:0 ze Stomilem Olsztyn.