MLS: Piąta bramka Patryka Klimali w sezonie (WIDEO)

Patryk Klimala z kolejnym golem w MLS

Patryk Klimala zdobył bramkę dla New York Red Bulls w wyjazdowym, przegranym 1:2 meczu z Columbus Crew w piłkarskiej lidze MLS. To piąty gol Polaka w tym sezonie.

Klimala w 25. minucie otworzył wynik spotkania, jednak później trafiali już tylko gospodarze. W 74. minucie wyrównał Darlington Nagbe, a w 88. gola na wagę zwycięstwa zdobył wprowadzony do gry z ławki rezerwowych Miguel Berry. Polaka już wówczas nie było na boisku, bowiem został zmieniony w 67. minucie.

New York Red Bulls zajmują 11. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej z dorobkiem 23 punktów w 22 meczach. Zespół nie ma dobrej passy - w ostatnich 11 meczach odniósł tylko jedno zwycięstwo, sześć razy przegrał i cztery razy zremisował. Columbus Crew - mistrz ubiegłego sezonu - plasuje się o dwie lokaty wyżej, ale także na razie jest poza play off.