Chcesz obejrzeć skoki w Wiśle i Zakopanem? Bilety dla kibiców z oświadczeniem o zaszczepieniu lub statusie ozdrowieńca

Zimowe
Chcesz obejrzeć skoki w Wiśle i Zakopanem? Bilety dla kibiców z oświadczeniem o zaszczepieniu lub statusie ozdrowieńca
fot. PAP

Zgodnie ze wspólną decyzją PZN oraz organizatorów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle i Zakopanem, każda osoba, która będzie chciała kupić bilet na konkursy zostanie poproszona o złożenie oświadczenia o pełnym szczepieniu przeciwko COVID-19 lub posiadania statusu ozdrowieńca.

W piątek w południe startuje sprzedaż biletów na zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich, które odbędą się 4 i 5 grudnia na Skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince.

 

ZOBACZ TAKŻE: Skrajna nieodpowiedzialność hokeisty San Jose Sharks ukarana. Został zawieszony na 21 meczów!

 

Dystrybucja biletów na zawody Pucharu Świata w Wiśle podzielona została na dwa etapy: pierwszy potrwa do 30 listopada, drugi rozpocznie się 1 grudnia i zakończy w momencie rozpoczęcia zawodów. Wejściówki na kwalifikacje trafią do sprzedaży na dwa tygodnie przed konkursami.

 

Prezydium zarządu Polskiego Związku Narciarskiego oraz komitetów organizacyjnych w Wiśle i Zakopanem (15-16 stycznia 2022) zdecydowało, że każda osoba w trakcie procesu rezerwacji i zakupu biletów zostanie poproszona o złożenie oświadczenia o objęciu pełnym szczepieniem przeciwko COVID-19 lub posiadania statusu ozdrowieńca.

MC, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie