Magazyn #7Strefa. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
Magazyn #7Strefa. Transmisja TV i stream online
Fot. PAP
Transmisja TV i stream online Magazynu #7Strefa o godz. 16:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Zapraszamy na Magazyn #7Strefa! Tradycyjnie w piątek o godz. 16:00 zobaczymy podsumowanie najciekawszych wydarzeń PlusLigi, TAURON Ligi oraz Superpucharu Polski, a także rozmowę z powracającym do komentowania meczów Tomasz Wójtowiczem. Magazyn #7Strefa o godz. 16:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Ruszyły siatkarskie rozgrywki, a wraz z nimi Magazyn #7Strefa! Już w piątek o godz. 16:00 Marek Magiera wraz z gośćmi Dorotą Świeniewicz, Arturem Popko oraz Damianem Dacewiczem podsumują najciekawsze wydarzenia krajowych lig.


Nie zabraknie także takich wątków jak planowane rozszerzenie PlusLigi o ukraiński zespół Barkom-Każany Lwów. Drużyna ze Lwowa od sezonu 2022/23 ma wystąpić w PlusLidze. W ostatnim czasie podpisano list intencyjny pomiędzy spółką PLS a klubem.

 

ZOBACZ TAKŻE: "Bestia z Bereźnicy". Nie miał litości i doprowadzał siatkarki do łez (WIDEO)


W magazynie porozmawiamy także o startujących w przyszłym miesiącu rozgrywkach Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń, a Bożena Pieczko zapowie nadchodzące starcia PlusLigi, w tym jedno z najciekawiej zapowiadających się pomiędzy Aluronem CMC Wartą Zawiercie a Indykpolem AZS Olsztyn.


Pokażemy także bardzo ciekawą rozmowę z Tomaszem Wójtowiczem. Podczas Superpucharu Polski w Lublinie z legendarnym siatkarzem rozmawiała Marta Ćwiertniewicz.


Transmisja TV i stream online Magazynu #7Strefa o godz. 16:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie