Tauron Liga: ŁKS Commercecon Łódź - #VolleyWrocław. Relacja i wynik na żywo

W meczu 17. kolejki Tauron Ligi ŁKS Commercecon Łódź zmierzy się z ekipą #VolleyWrocław. Który zespół sięgnie po zwycięstwo? Relacja i wynik na żywo meczu ŁKS Commercecon Łódź - #VolleyWrocław na Polsatsport.pl.

W poprzedniej kolejce ŁKS stanął naprzeciwko Grupa Azoty Chemika Police. Łodzianki przegrały pierwszego seta. Następnie udało im się wygrać trzy sety z rzędu. Sięgnęły zatem po swoje dziewiąte zwycięstwo w tym sezonie. Siatkarki klubu z Łodzi na swoim koncie mają 28 punktów, dzięki czemu plasują się na piątym miejscu w ligowej tabeli.

#VolleyWrocław nie może uznać swoich ostatnich występów w Tauron Lidze za udanych. Wrocławianki przegrały siedem ligowych starć z rzędu. Ostatni raz wygrały pod koniec listopada 2021 roku. Wtedy pokonały Joker Świecie, nie tracąc w tym czasie ani jednego seta. Przez swoją ostatnią dyspozycję wrocławianki plasują się na dziesiątej pozycji w tabeli. Po 16 meczach mają 12 "oczek".

Poprzednie starcie zespołu ŁKS z #VoleyWrocław zakończyło się porażką drużyny z Łodzi (1:3).

Relacja i wynik na żywo meczu ŁKS Commercecon Łódź - #VolleyWrocław na Polsatsport.pl. Początek od godziny 19:00.