PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Asseco Resovia Rzeszów i PGE Skra Bełchatów zmierzą się w meczu 21. kolejki siatkarskiej PlusLigi. Kto wygra w starciu szóstej i trzeciej drużyny tabeli? Relacja i wynik na żywo meczu Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów od godz. 14:45 na Polsatsport.pl.

Czas na klasyk PlusLigi! Już w sobotę o godz. 14:45 Asseco Resovia Rzeszów podejmie PGE Skrę Bełchatów. Oba zespoły przyzwyczaiły nas, że w tych spotkaniach nie brakuje emocji, choć obie drużyny od dłuższego czasu nie zajmują już dwóch pierwszych miejsc w tabeli, jak było to przed laty. W tym sezonie oglądaliśmy już jeden pięciosetowy bój z udziałem obu ekip (PGE Skra wygrała 3:2, choć przegrywała już 0:2), więc zapowiada się kolejne długie i obfitujące w efektowne akcje spotkanie.

 

ZOBACZ TAKŻE: PlusLiga: Igor Grobelny przedłużył kontrakt z Projektem Warszawa


W obu drużynach nie brakuje również gwiazd. Ekipę z Podkarpacia reprezentują takie nazwiska jak Fabian Drzyzga, Paweł Zatorski czy Jakub Kochanowski. Jest także solidny zaciąg zagraniczny w osobach Klemena Cebulja, Jana Kozamernika czy Sama Deroo, którzy wspomagają reprezentantów Polski w walce o punkty. Po stronie bełchatowian nie zabraknie jednej z najlepszych par środkowych w lidze, czyli Karola Kłosa i Mateusza Bieńka. Na rozegraniu powinniśmy zobaczyć Grzegorza Łomacza, z kolei w przyjęciu wystąpi Dick Kooy. Nie zapominajmy także o atakującym - Aleksandarze Atanasijevicu, który wielokrotnie stanowił o sile ofensywy swojej drużyny w tym sezonie.


Relacja i wynik na żywo meczu Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów od godz. 14:45 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie