Tauron Liga: Kto pomoże Ukraińcom, wejdzie za darmo na mecz BKS Bostik Bielsko-Biała

Siatkówka
Tauron Liga: Kto pomoże Ukraińcom, wejdzie za darmo na mecz BKS Bostik Bielsko-Biała
fot. PAP

Osoby, które wezmą udział w zbiórce darów dla Ukrainy prowadzonej przy okazji piątkowego spotkania Tauron Ligi BKS Bostik Bielsko-Biała - E. Leclerc Moya Radomka Radom, wejdą na mecz za darmo.

"Nie możemy pozostać obojętni na to, co dzieje się za naszą wschodnią granicą! Inwazja Rosji na Ukrainę, zabijanie niewinnych ludzi, w tym dzieci, niszczenie suwerennego państwa, nie może pozostać bez naszej odpowiedzi. Naszym orężem może być słowo i głośny protest przeciwko bestialskiemu atakowi Rosji dowodzonej przez jej prezydenta Władimira Putina! Możemy też pomóc ludziom, którzy walczą o wolną Ukrainę oraz tym, którzy w popłochu uciekają ze swojego kraju" - można przeczytać w komunikacie klubu z Bielska-Białej.

 

ZOBACZ TAKŻE: Rosja i Białoruś znikają z siatkarskiego świata! Gigantyczne sankcje FIVB i CEV

 

Osoby, które korzystając z internetu nabyły już bilet na pojedynek z zespołem z Mazowsza i wezmą udział w zbiórce nie stracą na tym. Będą mogły wejść za darmo na kolejny pojedynek BKS.

 

Organizatorzy akcji proszą, aby nie przynosić ubrań. Natomiast mile widziane są: lekarstwa, środki przeciwbólowe, witaminy (dla dzieci i dorosłych), bandaże, gazy, plastry, produkty dla dzieci (słoiczki, kaszki, mleko modyfikowane, musy itp.), pampersy, środki higieny osobistej, koce, śpiwory.

 

Zebrane rzeczy mają być przetransportowane na granicę polsko-ukraińską, jak i w głąb Ukrainy.

 

Bielszczanki w tabeli zajmują 7. miejsce z dorobkiem 26 punktów. Piątkowe spotkanie rozpocznie się o godz. 19:00. 

MC, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie