Dyrektor Bayernu Monachium stanowczo o przyszłości Roberta Lewandowskiego

Piłka nożna
Dyrektor Bayernu Monachium stanowczo o przyszłości Roberta Lewandowskiego
fot. PAP/EPA
Oliver Kahn wypowiedział się na temat przyszłości Roberta Lewandowskiego

W ostatnim czasie w mediach pojawiało się wiele informacji na temat możliwego transferu Roberta Lewandowskiego. Czy polski napastnik w niedalekiej przyszłości zmieni klub? Na temat domniemanego odejścia "Lewego" wypowiedział się dyrektor generalny Bayernu Monachium Oliver Kahn.

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się doniesienia, na temat możliwego transferu kapitana reprezentacji Polski. Według podawanych informacji "Lewy" ma opuścić Bayern z końcem sezonu. Jednym z klubów, który ma być zainteresowany pozyskaniem napastnika, jest FC Barcelona.

 

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski nielubiany w Bayernie? "Samotnik i osoba mało komunikatywna"

 

Na temat możliwego odejścia Lewandowskiego wypowiedział się Kahn, który obecnie sprawuje funkcję dyrektora generalnego klubu z Monachium.

 

- Nie jesteśmy szaleni, żeby dyskutować na temat transferu zawodnika, który strzela 30 albo 40 goli w sezonie. Lewandowski na pewno będzie z nami w następnej kampanii - stwierdził były bramkarz w rozmowie opublikowanej na platformie Amazon Prime Video.

 

Zatem prawdopodobne jest, że polski piłkarz zostanie w zespole mistrzów Niemiec na kolejny sezon. Należy jednak zaznaczyć, że kontrakt kapitana Biało-Czerwonych ma obowiązywać do końca czerwca 2023 roku. Nie wiadomo, czy niemiecki klub będzie chciał przedłużyć umowę z 33-latkiem.

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie