Fortuna 1 Liga: Cztery gole w meczu Arki z Podbeskidziem

Arka Gdynia zremisowała z Podbeskidziem Bielsko-Biała w sobotnim hicie Fortuna 1 Ligi.

Arka Gdynia zremisowała z Podbeskidziem Bielsko-Biała w sobotnim hicie Fortuna 1 Ligi. Ostatnie spotkanie obu drużyn w 2022 roku zakończyło się wynikiem 2:2.

Gospodarze prowadzili do przerwy 2:0. Wynik otworzył Karol Czubak, a jeszcze w pierwszej połowie drugiego gola dla podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza strzelił Hubert Adamczyk, wykorzystując rzut karny.

W drugiej części gry goście szybko złapali kontakt za sprawą trafienia Goku. Jak się okazało - nie było to ostatnie słowo podopiecznych Dariusza Żurawia. W 79. minucie z rzutu karnego do remisu doprowadził bowiem Kamil Biliński. Trafienie doświadczonego napastnika ustaliło tym samym wynik spotkania.

Arka i Podbeskidzie zakończyły więc remisem zmagania w 2022 roku. Gospodarze mają na swoim koncie 28 punktów i o jedno oczko wyprzedzają "Górali".

Arka Gdynia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (2:0)
Bramki: Czubak 12, Adamczyk 33 (rzut karny) - Goku 50, Biliński 79 (rzut karny)