Bartosz Bednorz pozamiatał Resovię! Kto tego nie widział, może nie uwierzyć (WIDEO)

Bartosz Bednorz został uznany najlepszym zawodnikiem dwóch pierwszych meczów półfinałowych pomiędzy Asseco Resovią i Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Jego popis w końcówce drugiego spotkania, gdy w pojedynkę rozbił rywali serią asów serwisowych, z pewnością przejdzie do historii PlusLigi.

Bartosz Bednorz kapitalnie prezentował się na przestrzeni obu meczów, ale to, co zrobił w końcówce czwartego seta drugiego starcia, zahacza o siatkarski geniusz.

Asseco Resovia goniła wynik i złapała punktowy kontakt (18:19). Kto wygra czwartą partię, było wówczas sprawą otwartą. Wówczas do akcji wkroczył Bednorz. Przyjmujący ZAKSY najpierw popisał się skutecznym atakiem, a później powędrował w pole zagrywki i popisał się czterema asami serwisowymi. W ten sposób właściwie rozstrzygnął losy meczu, a brakujący punkt dał kędzierzynianom błąd przeciwników.