Efektowne trafienie z połowy boiska w Fortuna 1 Lidze! "Ależ to wypatrzył"

Radosław Gołębiowski strzelił gola z połowy boiska

Radosław Gołębiowski ze Skry Częstochowa popisał się fenomenalnym trafieniem w meczu z GKS Katowice. 21-latek pokonał bramkarza rywali strzałem z połowy boiska. Dzięki jego bramce ekipa spod Jasnej Góry wyszła na prowadzenie.

Pomocnik Skry przejął piłkę w obrębie koła środkowego boiska. Po chwili dostrzegł, że Dawid Kudła stoi wysunięty z dala od swojej bramki. Gołębiowski oddał strzał, którym przelobował golkipera gospodarzy. Futbolówka zatrzepotała w siatce i w 68. minucie meczu Skra wyszła na prowadzenie 1:0.

Dla Gołębiowskiego było to pierwsze trafienie w tym sezonie w Fortuna 1 Lidze. 21-letni skrzydłowy jest wychowankiem Skry, ale obecnie w klubie przebywa na wypożyczeniu z Widzewa Łódź.

Zespół z Częstochowy broni się przed spadkiem. W piątek Skra pokonała GKS 1:0 i zdobyła cenne trzy punkty w kontekście walki o utrzymanie.