WTA w Rzymie: Iga Świątek - Donna Vekić. Kiedy? O której godzinie?

Tenis
WTA w Rzymie: Iga Świątek - Donna Vekić. Kiedy? O której godzinie?
fot. PAP
Iga Świątek

Iga Świątek i Donna Vekić zmierzą się w czwartej rundzie turnieju WTA w Rzymie. Kiedy jest mecz Świątek - Vekić? O której godzinie rozpocznie się mecz Świątek - Vekić?

Liderka światowego rankingu w pierwszej rundzie miała wolny los. Następnie zdecydowanie pokonała Rosjankę Anastazję Pawluczenkową 6:0, 6:0 i Ukrainkę Łesię Curenko 6:2, 6:0.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wielki wyczyn Igi Świątek! Polka zdecydowanie lepsza od Sereny Williams

 

Vekić, 24. w światowym rankingu, w pierwszej rundzie również miała wolny los. W drugiej zwyciężyła Białorusinkę Aleksandrę Sasnowicz 3:6, 6:3, 6:3, natomiast w trzeciej Rosjankę Ludmiłę Samsonową 2:6, 7:6, 6:2.

 

Świątek trzykrotnie mierzyła się z Vekić i za każdym była górą. W 2020 roku wygrała 7:5, 6:3 w trzeciej rundzie Australian Open, następnie zwyciężyła 6:4, 7:5 w drugiej rundzie turnieju w Dausze, a w zeszłym roku pokonała ją 6:3, 3:6, 6:0 w finale turnieju w San Diego.

Kiedy mecz Świątek - Vekić? O której godzinie mecz Świątek - Vekić?

Mecz Świątek - Vekić zostanie rozegrany we wtorek 15 maja. Pierwotnie mecz miał zostać rozegrany w poniedziałek, jednak wieczorne mecze zostały przełożone z powodu opadów deszczu. Świątek nie wyjdzie na kort przed godziną 13:30. 

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie