ME siatkarek 2023: Wyniki i skróty środowych meczów

W środę odbyły się kolejne mecze mistrzostw Europy siatkarek. Które zespoły sięgnęły po zwycięstwo? Zobaczcie wyniki i skróty środowych meczów.

W pierwszym środowym meczu mistrzostw Europy Finlandia mierzyła się z Holandią. Siatkarki z Królestwa Niderlandów bez większych problemów przechyliły szalę zwycięstwa na swoją stronę. Zawodniczki z Finlandii przegrały mecz, nie wygrywając w tym czasie ani jednego seta.

W środę odbył się także mecz Ukrainy ze Słowenią. Warto przypomnieć, że obie te reprezentacje rywalizują z Polską w grupie A. Chociaż zawodniczki zza naszej wschodniej granicy miały lekkie problemy, to udało im się sięgnąć po zwycięstwo. Słowenki przegrały to starcie 1:3.

Drugi środowy mecz "polskiej" grupy nie zakończył się niespodzianką. Mimo porażki w pierwszym secie Serbki pewnie pokonały reprezentantki Węgier.

Zobaczcie wyniki i skróty kolejnych meczów tegorocznych mistrzostw Europy.