Magazyn Koloseum - 30.11. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Magazyn Koloseum - 30.11. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Magazyn "Koloseum" w czwartek od godz. 20:00 w Polsacie Sport Fight, Polsacie Box Go oraz na Polsatsport.pl.

Przed nami kolejne wydanie magazynu sportów walki "Koloseum". Tym razem gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Igora Marczaka będą były mistrz UFC Jan Błachowicz oraz jego trener Michał "Meta" Mankiewicz. Nie zabraknie również stałych ekspertów. Emisja w Polsacie Sport Fight, Polsacie Box Go oraz na Polsatsport.pl.

Tradycyjnie w programie zaczniemy od wielu interesujących wątków związanych z MMA. Głównym tematem będzie zbliżająca się rewanżowa walka Błachowicza z Alexandarem Rakiciem na gali UFC. Dodatkowo połączymy się online z innym Polakiem walczącym dla największej i najbardziej prestiżowej federacji mieszanych sztuk walk na świecie - Mateuszem Gamrotem. Z "Gamerem" porozmawiamy o sobotnim pojedynku jego byłych rywali - Beneil Dariusha i Armana Tsarukyana.

 

ZOBACZ TAKŻE: Koniec ważenia zawodników! Państwo stawia na zdrowie psychiczne

 

Jak zawsze nie zabraknie także części pięściarskiej, w której podsumujemy świetną galę Premier Boxing Champions, a także połączymy się z bohaterami walki wieczoru Rocky Boxing Night - Nikodemem Jeżewskim i Jakubem Sosińskim.

 

Oprócz tego widzów czekają analizy, dyskusje, przegląd najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia w świecie sportów walki oraz komentarze i reportaże.

 

Magazyn "Koloseum" w czwartek od godz. 20:00 w Polsacie Sport Fight, Polsacie Box Go oraz na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie