Najpiękniejsza i najlepsza. Federacja wyróżniła 23-letnią siatkarkę (ZDJĘCIA)

Siatkówka

Adelina Budai-Ungureanu, grająca na co dzień we włoskim Wash4green Pinerolo, została wybrana przez rumuńską federację siatkarską Zawodniczką Roku 2023. Kibice przyjmującej zachwycają się w komentarzach, że teraz Budai-Ungureanu może mówić o sobie, że jest i najpiękniejsza, i najlepsza.

23-latka w kończącym się roku bardzo dobrze spisywała się zarówno w swoim klubie, jak i drużynie narodowej, z którą awansowała do 1/8 finału mistrzostw Europy.

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarski mistrz Europy pracuje jako ochroniarz. "Plan jest taki, by dotrwać do emerytury"

 

- Bardzo mi przykro, że nie mogłam pojawić się na gali, ale mam bardzo pracowity grudzień. Gramy praktycznie non stop i mój przyjazd do Rumunii był niemożliwy. Dziękuję Federacji za tę nagrodę. Wiele ona dla mnie znaczy, bo pokazuje, że zarówno indywidualnie, jak i drużynowo, miałam piękne, pełne emocji lato - skomentowała Adelina Budai-Ungureanu w łączeniu wideo z prowadzącymi galę.

 

Siatkarka Wash4green Pinerolo odniosła się również do komentarzy na temat swojej urody.

 

- Cóż mogę powiedzieć? Dostaję sporo takich wiadomości, ale nie jestem zainteresowana żadnymi propozycjami, gdyż od trzech lat jestem w szczęśliwym związku - zakończyła przyjmująca.

 

Na gali podsumowującej miniony sezon w rumuńskiej siatkówce Zawodnikiem Roku 2023 został Alexandru Rata z belgijskiego Tectum Achel, a Trenerem Roku - Sergiu Stancu, łączący pracę w CSM Arcada Gałacz z prowadzeniem męskiej reprezentacji Rumunii.

 

RI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie