Najpierw spotkanie, a później jeszcze to! Gwiazda Hollywood zachwycona Świątek

Iga Świątek

Iga Świątek przeżywa świetny czas w Kalifornii. W niedzielę Polka wygrała turniej WTA w Indian Wells, a następnie spotkała się z gwiazdą Hollywood - Zendayą. Nie skończyło się na samych zdjęciach i krótkiej rozmowie. Panie najwyraźniej się polubiły, bo później wymieniały jeszcze uprzejmości w mediach społecznościowych.

Iga Świątek w świetnym stylu pokonała Marię Sakkari w finale turnieju WTA w Indian Wells. Polka wygrała 6:4, 6:0, a mecz trwał zaledwie 69 minut. Zwłaszcza drugi set - na co wskazuje zresztą wynik - był popisem raszynianki. Bardzo szybko wyszła na prowadzenie 2:0, a Sakkari była tak zaskoczona, że w przerwie między gemami wyznała swoim szkoleniowcom, iż... nie wie, co ma robić.

Po zakończonym finale Świątek pozowała do zdjęć razem z wywalczonym pucharem. Wtedy też doszło do niesamowitego spotkania. Obok Polki pojawiła się bowiem Zendaya - jedna z największych obecnie gwiazd Hollywood. Aktorka występowała między innymi w Diunie, filmach z serii Spider-Man, a także w serialu Euforia.

Artystka i sportsmenka najwyraźniej znalazły wspólny język. Ich interakcja nie skończyła się bowiem na kilku zdjęciach i krótkiej rozmowie. Po wszystkim panie wymieniły jeszcze uprzejmości w mediach społecznościowych.

"Co tu się właśnie wydarzyło? Dziękuję, Zendaya, za bycie uprzejmą, zabawną i świadomą" - napisała Świątek.