Cafe Euro Cast: Transmisja TV i stream online - 22.06

Piłka nożna
Cafe Euro Cast: Transmisja TV i stream online - 22.06
fot. Polsat Sport
Gdzie obejrzeć Cafe Euro Cast po porażce reprezentacji Polski na Euro 2024?

Czas na kolejny odcinek magazynu Cafe Euro Cast. Eksperci Polsatu Sport porozmawiają o meczu Polska - Austria, który Biało-Czerwoni przegrali 0:1. Transmisja TV i stream online z Cafe Euro Cast w Polsacie Sport 1, na Polsatsport.pl, na Polsat Box Go oraz na kanale YouTube Polsatu Sport.

Gośćmi Przemysława Iwańczyka będą Roman Kołtoń, Maciej Żurawski i Tomasz Hajto. Eksperci Polsatu Sport przeanalizują przegrany mecz reprezentacji Polski. Podopieczni Michała Probierza musieli uznać wyższość Austrii i po dwóch grupowych spotkaniach na Euro 2024 mają na swoim koncie zero punktów.

 

O Cafe Euro Cast:

 

Program „Cafe Euro Cast” to propozycja redakcji sportowej Polsatu opracowana specjalnie z myślą o piłkarskich Mistrzostwach Europy. Godzinny program tworzony jest w dynamicznej formule, sprzyjającej emisji w telewizji oraz internecie. Oprócz Polsatu Sport 1 audycję oglądać można także na portalu Polsatsport.pl, a po zakończeniu emisji, odcinki dostępne będą również na profilu Polsatu Sport w serwisie YouTube.

Transmisja programu o 9:00 w sobotę w Polsacie Sport 1, Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go. Cały odcinek będzie można też oglądać na Youtube.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie