Riis3d powraca do k1ck

E-sport
Riis3d powraca do k1ck
eu.cybergamer.com

Do zmian doszło w portugalskim zespole Counter-Strike: Global Offensive - K1CK. Do ekipy po kilku miesiącach przerwy ponownie dołączył Bruno "rais3d" Melo, który zastąpi Tiago "tylko" Moura. Całą sprawę potwierdziła organizacja w swoim oficjalnym oświadczeniu.

Jedna z najbardziej znanych Portugalskich organizacji e-sportowych - K1CK, zapowiedziała, że szeregi jej dywizji rywalizującej w rozgrywkach Counter-Strike: Global Offensive, zasilił nowy zawodnik — Bruno "riis3d" Melo. Gracz ten nie został przyjęty do formacji przypadkowo, bowiem ostatnimi czasy wspomagał portugalski zespół podczas zawodów CEVO-Main. W sumie rozegrał wówczas cztery spotkania. Jego dobra postawa została zauważona zarówno przez członków formacji, jak i włodarzy organizacji. Co ciekawe, 23-letni gracz reprezentował już w przeszłości barwy K1CK. W październiku zeszłego roku został jednak zastąpiony przez innego zawodnika - Tiago "JUST" Moura. Obecnie, to właśnie JUST musi z powrotem ustąpić miejsca Riis3d. Według oświadczenia wydane przez K1CK, Moura zdecydował się opuścić drużynę, gdyż nie był w stanie dostosować się do harmonogramu pracy.

 

O ponownym dołączeniu do zespołu wypowiedział się również sam zawodnik:

 

"Zawsze dobrze jest wrócić do k1ck, czyli organizacji, którą znam bardzo dobrze. To, że znów zagram u boku doskonale mi znanych partnerów, stanowi dla mnie dodatkową motywację. Cała nasza piątka pragnie dokonać czegoś naprawdę wielkiego w 2016 roku. Jesteśmy wręcz głodni gry."

 

 

Obecny skład zespołu k1ck:

 

  • Filipe "Pizituh" Pires
  • Luis "zpr" Marques
  • Ricardo "rmn" Oliveira
  • Christopher "MUTiRiS" Fernandes
  • Bruno "riis3d" Melo
Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze