SL i-League: GODSENT pokonuje Worst Players!

E-sport
SL i-League: GODSENT pokonuje Worst Players!

Nastał trzeci dzień SL i-League Invitational #1. W pierwszym pojedynku naprzeciw siebie stanęły formacje GOSENT oraz Worst Players. Obie ekipy zostały odprawione wczoraj z kwitkiem przez polskie ekipy Virtus.pro oraz ex-CSGL. Starcie Szwedów i Ukraińców należy określić jako bardzo wyrównane, lecz to właśnie ci pierwsi wyszli z batalii zwycięsko 2:1.

W pierwszym spotkaniu trzeciego dnia rozgrywek SL i-League Invitational #1 byliśmy świadkami bardzo wyrównanego starcia pomiędzy szwedzkim GODSENT i ukraińską drużyną Worst Players. Pierwszą mapą była de_mirage. Tutaj o wiele lepsze zawody rozgrywała w pierwszej połowie ekipa Pronaxa, która zdołała wypracować sobie przewagę aż siedmiu rund. Wynik 11:4 dawał Skandynawom powody do optymizmu przed rozpoczęciem drugiej odsłony tej lokacji. Po zmianie stron doszło do bardziej wyrównanego pojedynku.Stratę zaczęli odrabiać nasi wschodni sąsiedzi i niewiele zabrakło, a to oni cieszyliby się z pierwszego oczka w generalnej punktacji. Ostatecznie padł wynik 16:14 dla GODSENT.

Druga lokacja, de_cobblestone, zaczęli lepiej znów Ukraińcy, lecz niewiele gorsi pozostawali ich rywale. Dobrze przeprowadzane ataki i gra poszczególnych zawodników z AWP dała S1mple i spółce przewagę 9:6 po upłynięciu piętnastu rund. Po zmianie stron Szwedzi dwoili sie i troili, aby odmienić losy mapy, lecz bezskutecznie. Tym razem, choć z problemami, lepsi okazali się Worst Players.

Rezultat 1-1 w generalnej punktacji oznaczał, że do rozstrzygnięcia spotkania potrzebna będzie trzecia mapa. Padło na de_overpass i tutaj lekką przewagę w pierwszej części meczu wypracowali sobie Szwedzi. Gdy wszyscy sądzili, że czeka nas kolejna wyrównana gra, GODSENT kompletnie zdominowało rywali i w efekcie nie oddało ani jednej rundy po stronie atakującej. Tym samym wynik 16:6 dał Pronaxowi i jego kompanom upragnione zwycięstwo i awans do kolejnej fazy rozgrywek.

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze