Origen utrzymuje się w EU LCS

E-sport
Origen utrzymuje się w EU LCS
@lolesports

Origen udało się pokonać Team Misfits w turnieju promocyjnym EU LCS 2017 i tym samym wiadomo już, że drużyna będzie występować w kolejnym splicie tych elitarnych rozgrywek.

Origen wygrywało gry po zaciętej walce, a Team Misfits raczej dominowało rozgrywkę od początku do końca. Gdy w piątej grze Origen zdołało zdobyć wczesną przewagę, to Misfits udało się odeprzeć ostateczny atak dzięki skradzionemu wzmocnieniu barona przez Leana “Lamabeara” Krugera. Origen zdołało wygrać piątą grę dzięki zdobyciu barona w 47 minucie i popchnięciu linii w kierunku bazy przeciwników.

 

To będzie trzeci sezon Origen w EU LCS. Zdobywcy drugiego miejsca w wiosennym splicie z powodu problemów kadrowych zakończyli regularny sezon dopiero na 9 miejscu.

 

Drużyna przed sezonem straciła swój botlane (Zven i mithy - przyp. red.), który przeniósł się do G2 Esports i zastąpiła ich FORG1VENEM i Hybridem. Jednak grecki ADC odszedł z drużyny po zaledwie dwóch tygodniach, a jego miejsce zajął założyciel organizacji Enrique “xPeke” Cedeno Martinez.

 

Misfits zajęło pierwsze miejsce w letnim splicie i letnich playoffach EU CS. Drużyna będzie miała kolejną szansę na zdobycie miejsca w najwyższej lidze - kolejne spotkanie rozegra z FC Schalke 04 w walce o ostatnie miejsce w EU LCS.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze