Formacja nie tak dawno rywalizowała w barażach o awans do EU LCS, ale porażka 2-3 z Team ROCCAT zakończyła marzenia drużyny o dołączeniu do elity – choć wydawało się, że ekipa małymi kroczkami sukcesywnie zbliża się do najwyższego poziomu rozgrywkowego w Europie. Po wygraniu fazy zasadniczej na wiosnę 2016 i niespodziewanej wpadce w play-offach i jeszcze bardziej udanym lecie, które poskutkowało już udziałem w barażach, naturalnym krokiem wydawała się dalsza współpraca z tą samą grupą graczy. Dość niespodziewanie jednak zespół zdecydował się na przemeblowanie składu, a w zespole pozostał tylko midlaner Prodromos „Pretty” Kevezitidis.


Teraz okazało się, że do Greka dołączy dwójka Koreańczyków: Min „Mimic” Ju-seong i Moon „Steal” Geon-jeong oraz dwójka zawodników ze Skandynawii: duński strzelec Kristoffer Albao Lund „P1noy” Pedersen i norweski wspierający Tore Hoel „Norskeren” Eliertsen. Grający na górnej alei Mimic to etatowy uczestnik zmagań w koreańskim Challengers – mogliśmy go oglądać w barwach Pathos, CTU Pathos oraz ostatnio SBENU Korea. Azjata ma też na koncie występy w EU Challenger Series, bo w lecie rywalizował w tym cyklu razem z Team Forge, choć ciężko powiedzieć, by toplaner był wyróżniającym się zawodnikiem spadkowicza. Co ciekawe, Mimic zna się z nowym/starym kolegą z drużyny, Stealem, bowiem obaj reprezentowali w przeszłości barwy koreańskiego Pathos. Obydwaj pełnili też role rezerwowych w organizacji KT Rolster, choć związani byli z nią w różnych okresach.


Tymczasem P1noy to weteran europejskiej scenie. Grał już w EU LCS razem z Gambitem, a ostatnio na dłużej zadomowił się w Challenger Series – w Europie mogliśmy go oglądać w Copenhagen Wolves oraz Team HUMA, natomiast w Ameryce występował w Winterfox. Ostatnio Duńczyk był związany z rywalizującym w hiszpańskim LVP zespole ThunderX3 Baskonia. Ostatni element formacji, czyli Norskeren to tymczasem stosunkowo anonimowy gracz, który jednak był rezerwowym w mousesports oraz grał za Oceanem w Dream Team, gdzie w awaryjnych okolicznościach, w trakcie letniego splitu NA CS 2016, zastąpił Johna „Papa Chau” Le zawieszonego za elo boosting.