Qwerty zakończyło działalność

E-sport
Qwerty zakończyło działalność

Mieli być kolejnym szwedzkim gigantem, który wzniesie się na szczyt dzięki utalentowanym jednostkom i zaangażowaniu. Czegoś jednak zabrakło. Zespół stworzony pod koniec grudnia przez Mikaila ‘Maikelele’ Billa przetrwał przecież wyłącznie miesiąc.

Kiedy Maikeleke wraz z Johnem ‘wentonem’ Erikssonem ogłaszali stworzenie qwerty, nie można było zarzucić im braku zapału. Nic w tym zresztą dziwnego, skład z Farukiem ‘pitą’ Pitą – byłym trenerem Counter Logic Gaming, a także strzelcem reprezentującym niegdyś Meet Your Makers, fnatic czy SK Gaming – na pozycji in-game leadera robił wrażenie. Duet młodych gniewnych w postaci Simona ‘attera’ Atterstama i Fredrika ‘slapa’ Junbranta dodawał formacji kolorytu. Grupa postanowiła jednak niespodziewanie zakończyć działalność.

 


Skład ex-qwerty:


Simon "atter" Atterstam
Mikail "Maikelele" Bill
Faruk "pita" Pita
Fredrik "slap" Junbrant
John "wenton" Eriksson


Żaden z graczy nie pokusił się o oficjalne oświadczenie w tej sprawie. O rozwiązaniu sekcji lakonicznie poinformował atter na swoim Twitterze, dodając przy okazji, że czeka na transferowe oferty. Nie znamy więc powodów upadku qwerty. Być może szwedzki (w większości) zespół nie uporał się ze znalezieniem odpowiedniej organizacji. W kuluarach mówi się także o tym, że Maikelele może brać udział w formowaniu kolejnego składu. Bill miałby dołączyć do projektu Joakima ‘jkaema’ Myrbostada.

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie