Trzecia kolejka EU CS: Transmisja na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News

Inne
Trzecia kolejka EU CS: Transmisja na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News
fot. Riot Games

Już dziś kolejne mecze na zapleczu EU LCS, w których udział weźmie tym razem tylko siedmiu z ośmiu Polaków. Team Kinguin zmierzy się z Millenium, PSG stanie naprzeciwko Misfits Academy, natomiast FC Schalke 04 zmierzy się z Fnatic Academy. W barwach tej ostatniej drużyny niestety nie zagra niedysponowany Mateusz „Kikis” Szkudlarek.

W pierwszym meczu zobaczymy właśnie ekipę polskiego toplanera. Odpoczywającego w szpitalu Kikisa zastąpi holenderski toplaner Benjamin „Zhergoth” Sanchez. Strata ważnego ogniwa, jakim niewątpliwie był Polak, nie wróży dobrze w kontekście pojedynku z arcymocnym w tym splicie Schalke 04 i znacząco ogranicza szanse drugiego zespołu Fnatic na zwycięstwo. Szczególnie patrząc na poprzednie pojedynki niemieckiej formacji, których większość została zupełnie zdominowana przez ekipę Marcina „SELFIE” Wolskiego i Oskara „Vander” Bogdana. Czy Schalke 04 pozostanie niepokonane i będzie kontynuować swój marsz ku LCS?


FC Schalke 04 vs Fnatic Academy o godzinie 15.00

 


Tymczasem już o godzinie 17 obejrzymy pojedynek, na który czeka większość polskich kibiców – Team Kinguin stanie naprzeciwko Millenium. Wydaje się, że przebudowana ekipa uczestników ostatnich baraży o awans do LCS nie jest w tym splicie kandydatem do czołowych lokat, o czym dobitnie świadczy porażka w pierwszym meczu na przeciętne Misfits Academy. W związku z tym ten mecz będzie bardzo istotny dla Team Kinguin, którego realnym celem powinno być bezpieczne miejsce w środku tabeli. Millenium, które w drugiej kolejce wygrało z Fnatic Academy, wydaje się bowiem być bezpośrednim rywalem do pozycji oznaczonych numerami 3 i 4… Czy polska formacja zanotuje drugi triumf w wiosennym splicie EU CS?


Team Kinguin vs Millenium około godziny 17.00

 


Na deser przyjdzie nam tymczasem oglądać bój pomiędzy PSG oraz Misfits Academy. Pierwsza z tych ekip to na ten moment jedyny zespół w stawce, który nie zanotował na swoim koncie żadnego zwycięstwa. PSG gra nierówno i trochę zawodzi, ale pierwsza mapa przeciwko FC Schalke 04 pokazała, że w tej formacji drzemie spory potencjał i nie warto przekreślać szans tego zespołu w kontekście walki o play-offy. Tymczasem Misfits Academy, które na inaugurację triumfowało z Millenium, później poległo w meczu przeciwko Team Kinguin. Wydaje się też, że drużyna straciła na zmianie dżunglera – przypomnijmy bowiem, że przed drugą kolejką Kadircana „Kadir” Mumcouglu zastąpił Milo „Pridestalker” Wehnes. Czy PSG odnajdzie właściwy rytm i pierwsze zwycięstwo?


Paris Saint-Germain vs Misfits Academy około godziny 19.00, transmisja spotkania na antenie Polsat Sport News i portalu Polsatsport.pl

 

Rafał Fiodorow, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze