Znamy grupowych rywali Virtus.pro w Szanghaju

E-sport
Znamy grupowych rywali Virtus.pro w Szanghaju
fot. Starladder

Organizatorzy SL i-League Invitational Shanghai opublikowali podział grupowy, a także harmonogram pierwszej rundy rozgrywek. Virtus.pro trafiło do teoretycznie łatwiejszego koszyka.

Virtus.pro – wicemistrzowie EPICENTER w Sankt Petersburgu – zostali rozstawieni w grupie z Renegades, finskim HAVU Gaming oraz Chińczykami z Flash Gaming. I to właśnie z gospodarzami przyjdzie im się zmierzyć w pierwszej kolejności. Potyczka „Złotej piątki” z Azjatami planowo wystartować ma 2 listopada o godzinie 12:00. W drugiej grupie mierzyć się będą natomiast HellRaisers, TyLoo, Heroic i Team Spirit.

 

Grupa A: Heroic, TyLoo, HellRaisers, Team Spirit


Grupa B: Virtus.pro, Renegades, HAVU Gaming, Flash Gaming

 

Zawody spod szyldu SL i-League Invitational rozpoczną się w poniedziałek 2 listopada i potrwają do czwartku. Turniej odbędzie się w Jing'an Sports Center w Szanghaju. O nagrody z puli $150,000 powalczy osiem zespołów – pięć bezpośrednio zaproszonych przez organizatorów i trzy wyłonione w kwalifikacjach.

 

03:00 - Heroic vs Team Spirit - BO3
06:00 - TyLoo vs HellRaisers -BO3
09:00 - Renegades vs HAVU Gaming - BO3
12:00 - Virtus.pro vs Flash Gaming - BO3

 

Po znakomitym występie w Sankt Petersburgu ekipa Filipa ‘NEO’ Kubskiego pojawi się w Chinach w roli bezwzględnego faworyta.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie