Drągowski: Nigdzie nie powiedziałem, że kończę z piłką!

Piłka nożna
Drągowski: Nigdzie nie powiedziałem, że kończę z piłką!
fot. PAP

Bartłomiej Drągowski, bramkarz Fiorentiny, szybko zdementował informację na temat jego rychłego zakończenia piłkarskiej kariery. Młodzieżowy reprezentant Polski zapewnia, że czuje motywację do dalszej pracy w swoim obecnym klubie.

W ostatnim czasie pojawiła się wypowiedź Drągowskiego, w której mówi o niezadowoleniu z roli rezerwowego. Sytuacja nie byłaby niczym niezwykłym, gdyby nie fakt, że bramkarz Fiorentiny poinformował o możliwym zakończeniu kariery, gdyby nic się nie zmieniło.

 

- Prezesi mojego klubu niedługo zaczną się zastanawiać, co powinni ze mną zrobić. Jeśli kolejny rok przesiedzę na ławce rezerwowych, to nie wiem, czy nie skończę z grą w piłkę. Moja cierpliwość też ma swoje granice - powiedział Drągowski w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

 

- Mam zbyt duże umiejętności, by ciągle siedzieć na rezerwie. Jestem przekonany, że mogę grać regularnie nawet w rozgrywkach Serie A - dodał były piłkarz Jagiellonii Białystok.

 

Jak poinformował sam bramkarz, jego wypowiedź została źle zinterpretowana.

 

 

Drągowski w obecnym sezonie rozegrał w pierwszym składzie Fiorentiny dwa spotkania, w których puścił dwie bramki.

 

Bramkarz Fiorentiny przebywa obecnie na zgrupowaniu młodzieżowej reprezentacji Polski U-20, która w piątkowy wieczór przegrała z Anglią 0:1.

JK, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie