Kawulski: Popek postrachem Londynu! Mamy jedną opcję na rywala...

Sporty walki

Współwłaściciel KSW Maciej Kawulski przyznał na konferencji prasowej, że ma jeden pomysł na rywala Popka Monstera (3-3, 3 KO). - Borykamy się z małymi problemami zdrowotnymi, które mogą rozwiązać się już niedługo - przyznał.

Podczas gali KSW 45, która odbędzie się 6 października w Londynie, Popek Monster stoczy swój czwarty pojedynek dla największej polskiej organizacji MMA. Nie wiadomo jednak, z kim przyjdzie mu się zmierzyć. O tym, że znalezienie przeciwnika nie jest sprawą prostą, poinformował Maciej Kawulski na poniedziałkowej konferencji prasowej.

 

- Popek jest takim postrachem w Londynie, że nikt nie chce się z nim bić. Jest problem ze znalezieniem rywala... Mamy jedną opcję, która nas wszystkich satysfakcjonuje i byłaby doskonałym krokiem w jego karierze - przyznał tajemniczo.

Ponadto, nie wiemy, czy rywal Popka będzie pochodził z Polski, czy też nie. Sytuacja jest dynamiczna, a w ciągu dwóch tygodni powinniśmy wiedzieć więcej.

 

- Borykamy się jednak z małymi problemami zdrowotnymi, które mogą rozwiązać się już niedługo. Wtedy będziemy wiedzieli, czy ta sprawa nadaje się do publikacji, czy wracamy i odkrywamy karty, które na chwilę zamknęliśmy - dodał.


Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze