MB Promotions powraca z "Wojną Domową"! Znamy miejsce i datę

Sporty walki

Grupa MB Promotions prowadzona przez Mateusza Borka zorganizuje kolejne pięściarskie wydarzenie. Już 17 listopada na otwarcie hali widowisko-sportowej w Radomiu odbędzie się gala z tytułem "Wojna Domowa"!

Po galach z cyklu Polsat Boxing Night oraz wydarzeniu "Noc Wojowników" przyszła pora na kolejne pięściarskie święto. Tym razem grupa MB Promotions prowadzona przez Mateusza Borka odwiedzi nowo wybudowaną halę widowiskowo-sportową w Radomiu.
 
Poprzednie wydarzenia organizowane przez MB Promotions cieszyły się wielkim zainteresowaniem i przede wszystkim przyniosły sporą dawkę sportowych emocji stojących na najwyższym poziomie. 17 listopada z pewnością poziom zostanie utrzymany, a tytuł gali - Wojna Domowa - zapowiada konfrontacje polsko-polskie, które z pewnością podniosą jeszcze o kilka stopni temperaturę konfrontacji!
 

Podczas studia przy okazji gali w Międzyzdrojach poznaliśmy pierwszych bohaterów tego wydarzenia! Wiemy już, że w Radomiu wystąpi Damian Jonak, dla którego będzie to druga walka w tym roku.

Rewanż stoczą za to Damian Wrzesiński oraz Michał Chudecki: ich pierwsze starcie na Polsat Boxing Night: Noc Zemsty zakończyło się remisem, więc teraz obaj zrobią wszystko, by udowodnić, kto jest lepszy.

Elektryzująco zapowiada się starcie w wadze cruiser, gdyż w ringu staną czołowi polscy przedstawiciele tej dywizji: Adam Balski zmierzy się z Nikodemem Jeżewskim.

 

Oni wystąpią w Radomiu:

 

Adam Balski (12-0, 8 KO) vs Nikodem Jeżewski (14-0-1, 8 KO)

Damian Jonak (40-0-1, 21 KO) vs TBA

Michał Chudecki (11-2-2, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (14-1-2, 5 KO)

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze