FIFA 19: W przygodzie Huntera będzie można wcielić się w troje zawodników!

E-sport
FIFA 19: W przygodzie Huntera będzie można wcielić się w troje zawodników!
fot. EA Sports

Twórcy gry FIFA 19 opublikowali w internecie trailer prezentujący trzeci i ostatni już rozdział przygód Alexa Huntera. W finalnej części gracze będą mogli wcielić się zarówno w głównego bohatera jak i jego przyrodnią siostrę Kim, oraz najlepszego przyjaciela Danny'ego Williamsa.

Trzecia część przygód Huntera będzie się koncentrować wokół jego transferu do Realu Madryt. Zgodnie z oczekiwaniami graczy, jego głównym celem w barwach "Królewskich" będzie sięgnięcie po trofeum Ligi Mistrzów.

 

Jednakże rozgrywka nie będzie się koncentrować wyłącznie na nim. Gracze będą mogli wcielić się również w jego przyrodnią siostrę Kim Hunter oraz przyjaciela Danny'ego Williamsa.

 

Tegoroczna przygoda wprowadzi niespotykane dotąd bogactwo fabularne, a sama kampania ma mieć kilka różnych zakończeń. Wszystkie trzy przygody oddziałują na siebie i to gracz wybiera, którą chce podążać w danej chwili.

 

 

Kim próbuje przebić się do pierwszego składu reprezentacji USA w piłce nożnej kobiet i pomóc jej w wywalczeniu trofeum podczas mistrzostw świata 2019 we Francji. Williams będzie zaś rywalizował z Hunterem w prestiżowych rozgrywkach Ligi Mistrzów.

 

Gwiazdami występującymi w części przygody zatytułowanej "Mistrzowie" będą tacy piłkarze jak: Neymar, Kevin De Bruyne, Alex Morgan czy Paulo Dybala.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze