KMŚ 2018: Scysja po meczu Lube - Zenit. N'Gapeth obraził sędziego w mocnych słowach!

Siatkówka

Siatkarski spektakl niestety miał przykre zakończenie. W rywalizacji Cucine Lube Civitanova - Zenit Kazań lepsi okazali się ci pierwsi, którzy wygrali po niesamowitych okolicznościach w tiebreaku 19:17 i dzięki temu zapewnili sobie awans do Final Four Klubowych Mistrzostw Świata. Po ostatniej piłce z porażką, ale przede wszystkim z błędami arbitrów nie mogli pogodzić się Rosjanie.

W grze na przewagi sędzia główny dopatrzył się rzekomego błędu jednego z siatkarzy Zenita, przyznając punkt rywalom. Jak pokazały chwilę później powtórki telewizyjne - arbiter nie miał racji. Wykorzystali to siatkarze Lube, którzy skończyli kolejną akcję i ostatecznie wygrali 3:2.

 

Po zakończonym meczu siatkarzom z Kazania puściły nerwy. Najbardziej aktywni w kłótni pod siatką byli Aleksiej Werbow oraz Earvin N'Gapeth. Ten drugi w niecenzuralnych słowach krzyknął do sędziego "Zamknij się kur...!". W tym przykrym spektaklu udział brał także Władimir Alekno, czyli trener rosyjskiej ekipy, który również miał duże pretensje do prowadzących to spotkanie.

 

W pierwszej kolejności klub z Rosji powinien mieć jednak pretensje do siebie, wszak w decydującej partii prowadził już 14:9, ale nie dał rady dopełnić formalności.

 

Awantura po meczu w załączonym materiale wideo.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze