Juventus przeprowadzi wielki transfer dzięki Ronaldo? "To dobra decyzja"

Piłka nożna
Juventus przeprowadzi wielki transfer dzięki Ronaldo? "To dobra decyzja"
fot. PAP

"Stara Dama" chce pójść za ciosem i wykorzystać obecność Cristiano Ronaldo jako jedną z kart przetargowych przy wzmocnieniach. Na celowniku Juventusu znalazł się bowiem James Rodriguez - były kolega Portugalczyka z Realu Madryt.

Kolumbijczyk trafił do Bayernu Monachium w 2017 roku na zasadzie dwuletniego wypożyczenia. O ile na początku występował w miarę regularnie - notując przy okazji osiem goli oraz 14 asyst w 39. meczach - o tyle teraz jest znacznie gorzej. Rodriguez ma na koncie tylko 14 występów, choć stało się tak głównie przez naderwanie więzadła zewnętrznego w kolanie w listopadzie zeszłego roku.

 

Zanim Rodriguez wróci do formy, z pewnością minie trochę czasu. Czy Bayern skorzysta z klauzuli wykupu, która wynosi około 47 milionów euro? Ojciec piłkarza ma równie ciekawą propozycję. Sugeruje swojemu synowi, by skorzystał z innej oferty - o ile oczywiście się pojawi.

 

- Otrzymuje wiele propozycji. Juventus? Jest bardzo blisko Cristiano Ronaldo. Przejście tam byłoby dobrą decyzją - powiedział Wilson Rodriguez.

 

Kolumbijczyk występował u boku Ronaldo przez trzy sezonu.

WYNIKI I TABELA SERIE A

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie