Co mają wspólnego bohater FFF i Bale? "Zachowuje się na poziomie"

Sporty walki

Greg Collins (0-0), który w sobotę zadebiutuje na gali FFF, na co dzień zajmuje się tuningiem samochodów. Wśród jego klientów znajduje się m.in. Gareth Bale. - Zagraniczne gwiazdy traktują wszystkich na równym poziomie - ocenił. Jego rywalem w Zielonej Górze będzie Rafał "Tito" Kryla (0-0).

Karolina Szostak: Od tuningu samochodowego do klatki MMA. Jak to zrobiłeś?

 

Greg Collins: Zawsze miałem taki plan! Chciałem to zrobić. Sporty walki płynęły w moich żyłach. Jestem wdzięczny organizatorom za tę szansę.

 

Kiedy ta historia się zaczęła?

 

Całe życie się walczy! Nie zawsze jednak wręcz... Kilka lat temu zacząłem treningi MMA. Później miałem przerwę, bo nagrywałem program. Od 1,5 roku przygotowuję się całkiem dobrze.

 

Jak widzisz tę sobotni galę? Jesteś zestresowany?

 

Jeszcze nie, będę miał go miał dopiero w sobotę. To będzie walka z moją głową - tak na to patrzę. Nie interesuje mnie mój rywal. To jest walka moje ze mną. Nie powinienem przegrać. Nie lekceważę go, ma pewnie lepszą kondycję ode mnie, ale to jest klatka. Walczyć może każdy, ale dostać i wstać - już raczej nie każdy.

 

Ten tuning to niesamowita historia, bo zrobiliście coś światowego.

 

Może nie światowego, ale jesteśmy w czterech lokalizacjach. Ostatnio otworzyliśmy się na Mauritiusie. Tam nie ma zbyt wielu aut, ale mamy wakacje za darmo! To dla nas reset, możemy tam fajnie spędzić czas. W innych miejscach robiliśmy wiele fajnych rzeczy, mamy wielu fajnych klientów. Na przykład Gareth Bale z Realu Madryt czy juror X-Factora Simon Cowell. Podchodzimy do ludzi z chłodną głową, oni do nas również. Każdy zachowuje się na poziomie. Zagraniczne gwiazdy traktują wszystkich na tym samym poziomie.

 

Transmisja wydarzenia Free Fight Federation w sobotę 8 czerwca od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, a od godziny 20:00 również w otwartym Polsacie!

 

O FFF

 

Wolność w walce dla wszystkich. Nieważne kim jesteś, kulturystą, tancerzem, strażakiem. Każdy ma prawo wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule, jaką jest MMA. 8 czerwca, w hali MOSiR w Zielonej Górze na pewno nie zabraknie emocji, a karty walk zapowiadają się interesująco.

 

W walkach wieczoru pierwszej gali FFF, gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radkiem Słodkiewiczem.

 

Swój wieloletni konflikt w sportowej walce wreszcie zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.

 

W trzeciej z głównych walk mistrz tuningu Greg Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem Rafałem „Tito” Krylą.

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

 

Czas trwania walki: 3 rundy (po 3 minuty z przerwami 100-sekundowymi)

 

Zasady walki: znane z gal MMA (zapisane w przepisach "Unified Rules")

 

Gdzie obejrzeć transmisję gali FFF w Zielonej Górze?

 

Transmisja wydarzenia Free Fight Federation w sobotę 8 czerwca od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, a od godziny 20:00 również w otwartym Polsacie!

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie