FFF 2: Na jakich zasadach będą walczyć?

Sporty walki

Gala FFF 2 (Free Fight Federation) odbędzie się 21 grudnia w Zielonej Górze. Podczas wydarzenia dojdzie do konfrontacji przedstawicieli różnych światów - zawodników, ludzi znanych z portali internetowych czy mediów społecznościowych, muzyków i osób z ciekawą historią życia. Wyjątkowe okoliczności wymagają wyjątkowych reguł. Na jakich zasadach odbędą się walki podczas FFF 2 w Zielonej Górze?

Dla wielu bohaterów gali FFF 2 będą to dopiero pierwsze, oficjalne występy w sportach walki. Zawodnicy rywalizować będą na zasadach znanych z największych organizacji MMA na świecie, lecz nieco zmodyfikowanych na wskutek ich doświadczenia.

 

Bohaterowie FFF 2 mogą korzystać z technik zaczerpniętych z różnych dyscyplin sztuk walki takich jak m.in. grappling, poddania, kopnięcia i uderzenia (także kolana i łokcie), a dokładne ograniczenia zapisane są w przepisach "Unified Rules" (obowiązujące w większości organizacji MMA na świecie).

 

Pojedynki zaplanowane są na trzy rundy, a każda z nich na trzy minuty walki. Pomiędzy rundami obowiązywać będą wydłużone przerwy trwające 100 sekund. Walki odbędą się w kwadratowej klatce, arenie walki specjalnie przygotowanej na galę FFF.

 

Czas trwania walki: 3 rundy (po 3 minuty z przerwami 100-sekundowymi)

 

Zasady walki: znane z gal MMA (zapisane w przepisach "Unified Rules")

 

Miejsce rywalizacji: unikatowa, kwadratowa klatka

 

O FFF 2

 

W walce wieczoru gali FFF 2 zmierzą się były kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej i srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku z Barcelony, Piotr Świerczewski oraz znany z pierwszej edycji Greg Collins! w walce wieczoru gali FFF 2 w Zielonej Górze. 21 grudnia rękawice skrzyżują także: legenda sceny hip-hopowej, DJ Decks, oraz popularny kulturysta, brat znanego z pierwszej edycji FFF Radosława, Tomasz Słodkiewicz. W Zielonej Górze dojdzie również do starcia tancerza Rafała Tito Kryli z raperem Restem ze składu Dixon37.

 

Bilety na FFF 2 już w sprzedaży na ebilet.pl oraz abilet.pl!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze