Jędrzejczyk mocno odpowiedziała na zaloty gwiazdy UFC! "Kijem bym go nie dotknęła"

Sporty walki
Jędrzejczyk mocno odpowiedziała na zaloty gwiazdy UFC! "Kijem bym go nie dotknęła"
fot. Polsat Sport
Joanna Jędrzejczyk nie pozostała dłużna Colby'emu Covingtonowi i w mocny sposób odpowiedziała wojownikowi UFC.

Joanna Jędrzejczyk stała się ostatnio celem zaczepek klubowego kolegi z American Top Team, Colby'ego Covingtona. Zawodnik UFC twierdził, że Polka "podkochiwała się w nim przez długi czas", a między zawodnikami wywiązała się ostra dyskusja. Polska wojowniczka w rozmowie ze Sport.pl w mocny sposób skomentowała słowa Amerykanina.

- Nie chcę rozmawiać na jego temat (...) Wszyscy wiedzą, że mam od wielu lat zasadę, że nie wdaję się w bliskie relacje z osobami z klubu. Nie chodzę na randki z zawodnikami z klubu. On toczy grę (...) Colby jest bardzo dobrym zawodnikiem, ciężko pracuje, ale jest półgłówkiem. Obrzydliwe jest to, jaką przybrał postać (...) Nie zmieściłam się w jego skali, bo on lubi bardzo brudne i śmierdzące dziewczyny. Zdecydowanie Colby Covington nie jest w moim typie. Nawet kijem bym go nie dotknęła. Nie powinnam tak mówić, to są brzydkie słowa. To nie jest mój poziom - powiedziała Jędrzejczyk na łamach Sport.pl.

 

Zobacz: Jak wygląda twarz Jędrzejczyk na tydzień po walce z Zhang? (WIDEO)

 

Czołowe postaci UFC łączyła sala treningowa na Florydzie, jednak ciężko było nazwać ich przyjaciółmi, co zresztą widać w wypowiedziach każdego z nich.

 

"Chaos" życzył Jędrzejczyk dotkliwej porażki w walce z Weili Zhang i twierdził, że się w nim podkochuje, ale nie miał dla niej czasu.

 

- Bądźmy szczerzy. Powiedziałem kiedyś, że mamy swoje standardy. Tylko 7,5 w górę. Ona się do tego nie kwalifikuje. Nie tracę na to czasu, a ona przez to stałą się smutna, zazdrosna i zgorzkniała. Zaczęła krzyczeć na mnie na sali, kiedy trenowałem i od tego momentu oczernia mnie w mediach - stwierdził po walce Jędrzejczyk vs Zhang na gali UFC 248. Teraz doczekał się odpowiedzi.

 

Zobacz: Największe sensacje w historii UFC (WIDEO)

 

Polka w swojej ostatniej walce przegrała z Chinką i straciła szansę na odzyskanie pasa wagi słomkowej. Pojedynek z Zhang przejdzie jednak do historii organizacji jako jeden z najbardziej zaciętych wśród pań. Obie wojowniczki skończyły starcie z poważnymi obrażeniami, które były leczone w szpitalu.

 

 

W swojej ostatniej walce 14 grudnia ubiegłego roku Covington przerwał imponującą serię siedmiu zwycięstw w oktagonie UFC, przegrywając z Kamaru Usmanem. Stawką walki był pas mistrza UFC wagi półśredniej.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze