Zmiany w Arce. Podjęto uchwały

Piłka nożna
Zmiany w Arce. Podjęto uchwały
fot. Cyfrasport
Kolejne zmiany w Arce Gdynia.

Kolejne zmiany w Arce Gdynia. W czwartek decyzją nadzwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy Arki podjęto uchwały o podwyższeniu kapitału zakładowego spółki o milion złotych, a także o zmianie składu rady nadzorczej.

Wciąż dużo dzieje się w Arce Gdynia. Od odejścia Dominika Midaka i przyjścia do klubu nowego właściciela - Michała Kołakowskiego, syna menadżera Jarosława Kołakowskiego - zmiana goni zmianę. Do zespołu dołączył niedawno szkoleniowiec Ireneusz Mamrot, a także jego współpracownicy Adrian Siemieniec i Maciej Kędziorek; w drugą stronę podążył natomiast trener Mihajlo Trajković. Osiągnięto także porozumienie z zesłanym do rezerw pomocnikiem Nabilem Aankourem.
 
W czwartek klub ogłosił kolejne roszady. Decyzją nadzwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy Arki podjęto dwie uchwały: o podwyższeniu kapitału zakładowego spółki o milion (z czterech do pięciu milionów złotych), a także o zmianie składu rady nadzorczej. W jej skład zostali włączeni Jarosław Piechotka, reprezentujący miasto Gdynia Tomasz Chamera i Mateusz Więckowski (tym samym odwołani zostali Włodzimierz Midak, Rafał Murawski i Dagmara Sadowska).
 
"Jedną z pierwszych decyzji po zakupie pakietu akcji było dokapitalizowanie spółki. Obecnie jesteśmy o krok od zrealizowania tej deklaracji. Chcemy zdynamizować działania spółki oraz realizację procesu naprawczego, o czym wspominaliśmy w rozmowie z prezydentem Szczurkiem" - powiedział Kołakowski.
 
 
W tabeli PKO BP Ekstraklasy Arka zajmuje obecnie piętnaste miejsce.
seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie