UFC: Walka Błachowicza z Reyesem coraz bliżej? "Show musi trwać"

Sporty walki
UFC: Walka Błachowicza z Reyesem coraz bliżej? "Show musi trwać"
fot. PAP
Czy Jan Błachowicz otrzyma wkrótce szansę na sięgnięcie po mistrzowski pas UFC?

Wiele wskazuje na to, że Jan Błachowicz (26-8, 7 KO, 9 SUB) w końcu doczeka się walki o mistrzowski pas kategorii półciężkiej UFC. Jego potencjalny rywal - Dominick Reyes (12-1, 7 KO, 2 SUB) - skomentował bowiem perspektywę pojedynku z "Cieszyńskim Księciem".

W niedzielę Jon Jones (26-1-1NC, 10 KO, 6 SUB) ogłosił, że wakuje pas kategorii półciężkiej UFC, a jako kandydatów do jego przejęcia wskazał Błachowicza i Reyesa. Choć informacja nie jest jeszcze oficjalna i zrzeknięcie się pasa przez "Bonesa", a tym bardziej zestawienie kolejnej mistrzowskiej walki, musi zostać zaakceptowane przez Dana White'a i UFC, to walka Polaka i "Dewastatora" wydaje się coraz bardziej realna. Zwłaszcza, że chęć zmierzenia się z Błachowiczem wyraził Reyes.

 

 

"Szkoda, jeżeli mówi to wszystko na poważnie, ale... show musi trwać" - napisał na swoim profilu twitterowym "The Devastator", w odpowiedzi na wcześniejszy post Jonesa.

 

UFC: Błachowicz - Reyes o tytuł mistrzowski?! Jones ogłosił zwakowanie pasa!

 

Całą sytuację musi teraz skomentować właściciel największej amerykańskiej organizacji MMA, jednak wiele wskazuje na to, że faktycznie niedługo zobaczymy starcie, które klaruje się właśnie na naszych oczach. Błachowicz ma na swoim koncie trzy zwycięstwa z rzędu (nad Lukiem Rockholdem, Ronaldo Souzą i Coreyem Andersonem), natomiast w swojej ostatniej walce Reyes uległ Jonesowi.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze